Jdi na obsah Jdi na menu
 


6 důvodů proč nesnášet Tokio Hotel;-)

1)Bill vypadá jak holka a ten jeho bratr na tom neni o moc líp:-D

 

2)Zpívaj jak malí dětičky

 

3)Myslej si o sobe bůhví jak nejsou drsný

 

4)Bez make-upu vypadaj jak banda opic

 

5)Jejich texty jsou naprosto debilní (např:Musim skrz monzum-No uznejte neni to blbost;-)

6)Je jim 16 a vypadaj na 10.

 

1)PŘÍŠERNÉ BILLOVO TETOVÁNÍ!

Bill má vzadu na krku vytetováno TOKIO HOTEL!!!!!!!!!!!!!!!!! Víte jak je to strašně nehygienické? Buď mu do příštího Obrazekměsíce odmuře krk a nebo mu barva sežere jeho dlouhé slizké nechutné vlasy..... No nechtěla bych být Billovou přítelkyní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2)TOMŮV DĚSIVÝ PIERCING!

Tom má super piercing ve spodnim rtu!!!!!!!! Je to tak sladký!!!! Je to tak sladký až je to vodporný!Nemyslíte?Já myslim že jo,vono to totiž časem(asi tak za dva dny) Obrazekzačne hnít a pak plesnivět a pak mu z toho začne týct zelenej lepkavej sliz,kterej zaschne a von bude mít super novou řadu rtěnek! Tomu říkám obchodní tah!Na trhu to stopro uspěje,protože šílený histerický holky si jí určitě koupí!!!

3) BILL MÁ PROBLÉMY S OČIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No jenom si to představte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bill šilhá!!!!! To je strašně nechutnej zlozvyk, je to něco děsnýho protožeObrazek potom to vypadá jako že mluvíte s totálním bláznem z ústavu!!!!!!!!!!!!!!!No i když teda Bill vážně jak z ústavu vypadá to se musí nechat. Jenže ty jeho oči!!!!! bléééééé =)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bravo

(Eliška, 23. 12. 2006 18:12)

Jé,konečně někdo kdo se mnou nesnáší TOKIO HOTEL!!!Ráda bych si stebou pokecala....

To je originální názor

(to radši nechtěj vědět, 30. 11. 2006 8:54)

Vídíš jak tě tady všichni smtou prostě to tu máš trapný

TH sou good

(fanynka, 29. 11. 2006 20:30)

jeee tady je někdo trapnej cooo?!?!di si s higienou do prdele to by muselo umřít hodně lidí po tetování škoda že to tu máš tak trapný ...seš hrozný střevo vopravdu seš asi teplá nebo co ....zaspívej to samíco voon a poseru se smíchy ....a ješte něco ...smaž se v pekle kurvo zjebaná

TH sou good

(fanynka, 29. 11. 2006 20:30)

jeee tady je někdo trapnej cooo?!?!di si s higienou do prdele to by muselo umřít hodně lidí po tetování škoda že to tu máš tak trapný ...seš hrozný střevo vopravdu seš asi teplá nebo co ....zaspívej to samíco voon a poseru se smíchy ....a ješte něco ...smaž se v pekle kurvo zjebaná

Jeeeeeeeee to je trapný

(to radši nechtěj vědět..., 29. 11. 2006 13:29)

Ješiž stejně ti na tenhle posranej blog nikdo neleze tak proč ho nezrušíš?Akorát tad yzbytečně zabírá místo a vůbec...je cele zbytečnej!!!TH jsou nejlepší a trpná a ubohá seš ty nejsi vůbec zajímavá myslíš si jak je tenhle tvuj blog zbytečnej ale je trapnej a nemožej!!!A proto ti radim jediné-zruš ho!!!!!
P.S.:::Smrdí ti z huby

fanynka th

(sýkorka, 27. 11. 2006 20:21)

víš co ty pičo???????????Stoupni si na podium a zkus to zaspívat a pak se uvidí jo????????A z piercingem bys vypadala jako ještě větší piča než teď tak zavři hubu ty pičo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

čůráčku

(fuck offff, 18. 11. 2006 18:20)

mrdkožroute pojebenej....čůráku ty seš ubohej malej zmetek..... kdyby si něco o tom věděl tak šilhání není zlozvyk, ale nemoc.... tak nejdřív si příště o tom něco zjisti a pak napiš......

komentář ke třem bodům

(zizice, 13. 11. 2006 19:50)

bod 1: snad Billiným přítelem
bod 2: dobrej postřeh
bod 3: pravda na povrchu! Billinka utekla z ústavu!!!

komentář ke třem bodům

(zizice, 13. 11. 2006 19:50)

bod 1: snad Billiným přítelem
bod 2: dobrej postřeh
bod 3: pravda na povrchu! Billinka utekla z ústavu!!!

komentář ke třem bodům

(zizice, 13. 11. 2006 19:49)

bod 1: snad Billiným přítelem
bod 2: dobrej postřeh
bod 3: pravda na povrchu! Billinka utekla z ústavu!!!

nejjjj

(míša, 8. 11. 2006 15:31)

jsou nej anti tokiaky nenavidim

hej

(míša, 8. 11. 2006 15:27)

mě sou uplne ukradeny Bill je hezkej!!!

bléééééééééééééééé

(Míša, 8. 11. 2006 15:26)

fuj vypadaj jak holky ja je nesnasim!!!!!!sou odporny a bez make-upu vipadaj jak vopice

tokiaci jsou trapny!!!

(míša, 8. 11. 2006 13:26)

tokio hotel nevi co je vubec rock. jsou to cvoci do dvou let si jich uz nikdo nevsimne

???

(Joseph, 7. 11. 2006 15:17)

Bill vypadá bez make-upu jak nejáká stará ženská. Ale ta stará ženská má na to věk.

vodporny

(aneta, 27. 10. 2006 22:49)

je to vodporna skupina smrdi jako chcanky zapuchli

curaci

(bulik, 27. 10. 2006 22:40)

ten kdo to napsal je gut tokio hotel jsou curaci

!!!!!Protest!!!!!

(Fans Tokio Hotel, 4. 10. 2006 14:36)

hele vy kdo ste tenhle blog zařídily tak jste všichni pěkný čuriny a dojnice.Tetováni totiž má dost dlouho na to ab y si na něj tělo zviklo a nerozežralo mu to krk a navíc má to hodně lidí a zatím se to nikomu nerozežralo tak příště nekecejte vy vemena.a navíc piercing když se o něj staráte tak plesnivět fakt nezačne tak držte pisky krá***vi tak papa čuriny!!!!!

Suuuuuuuuuuuuuuper!!!!!!!!!!!!!! :)

(Teo, 25. 9. 2006 17:50)

Super, seš fakt dobrá.........Byla bych ráda kdy bys se mnou spolupracovala, jestli teda chceš??? Když tak se mi ozvi na můj emailík: Teo.amc@seznam.cz !!!!! ju??? :)

Bill neni gay

(Fanynka TH, 17. 9. 2006 0:59)

Hele ty s tim jménem kokoti,Bill neni to co píšeš je normální a na rozdíl od tebe se nechová jako magor. a gay si akorát ty idiote zkurvenej. nenadávej jim.
jestli si to myslíš tak to sem aspon necpy,si ubohej s těma kecama.závidíš jim. a billda vypadá s tou image překrásně. JDI DOPRDELE KOKOTI