Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tady si můžete skusit jak se k sobě hodíte!!

Bill-panna

Tom-panna

Gustav-panna

George-beran(ale to nevim jistě)

 

pak napište jak vám to vyšlo?

<meta http-equiv="Page-Exit" content="progid:DXImageTransform.Microsoft.Iris(irisStyle =STAR Duration=4>

A tady máte další!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

já budu billovo budoucí

(billovo budoucí, 25. 9. 2006 16:59)

HOLKY MĚ VIŠLO ŽE SE K SOBĚ NA STO PRO HODÍME A ŽE TEN DEN CO MY ŘEKNE JESTLI S NIM BUDU CHODIT PROŽIJEM MEGA PARTY PLNOU LÁSKY A NAPĚTÍ BUDEME PREJ S BILLEM DOBREJ PÁR A I KDYŽ SE PREJ NASKYTNOU POTÍŽ NAPŘ.ŽE SEM CHTĚLI JÍT NA VEČEŘI A TŘEBA BUDE MUSTE 1 Z NÁS SI ODBĚHNOUT TAK TO BUDEM BRÁT JAKO BY TO VŮBEC NEBYLO TAKŽE A DNES BUDEME PROŽÍVAT SUPER DEN PO CELÝ ..... TAKŽE SE NEMÁTE NANĚJ SÁPAT TAK CHTIVĚ PREJ TENHLE MĚSÍC BUDEM UŽ RANDE A BUDE SEXY
BILL BILL BILL BILL BILL BILL BILL BILL BILL BILL BILL

já neci georga

(Tess(lvíček), 28. 8. 2006 14:10)

Znamení Lev a Berana po delší době napětí zklidní. Využijte dnešního dne co možná nejvíce a nejlépe k obnovení a posílení vzájemného vztahu, hvězdy jsou Vám opravdu nakloněny a ve všem Vám pomohou.

neci georga

nic moc s billem tomem a gustavem

(Tess, 28. 8. 2006 14:09)

Dnes by měli lidé narození ve znamení Lva jednat se svými partnery poněkud shovívavě, zvláště pokud je partnerem člověk, narozený ve znamení Panny . Váš partner se bude věnovat neplodnému snění, zatímco vy - jako i ostatní zrozenci ve znamení Lva - budete vnímat svět spíše prakticky. Ponechejte partnera jeho snům, sám brzy přijde na to, že jsou nereálné.

no jako nic moc

Býk a Panna?Jo!

(Býček Nicol, 26. 8. 2006 19:11)

Dnešní den je jako stvořený pro společné chvíle Býka se zrozenci znamení Panny . Užívejte si drobných maličkostí, sluňte se v zářivém pohledu optimismem oplývajícího Panny a nechejte se rozmazlovat. Panna má dnes náladu snést Vám modré z nebe.

Jupíííí!!!to mam dnes stesti!

to mi vyšlo

(Monika, 11. 8. 2006 14:30)

Uvažujete-li s partnerem o přestěhování, dnes postavení planet přeje zvláště v tomto směru shodě mezi znameními Raka a Vodnáře . Neváhejte proto a obejděte vyhlédnuté možnosti. Rozhodně byste ale měli strávit několik společných hodin mimo domov, jinak hrozí, že váš partner bude - jako všichni zrozenci ve znamení Vodnáře -večer neklidný a protivný.

bill,Tom,Gustav

(Renča, 9. 8. 2006 15:09)

To mi vyšlo:Dnešní den zrozenci znamení Vodnáře prožijí mnoho harmonických okamžiků se svým miláčkem. Ať si vyjdete do společnosti nebo zůstanete v tichém zákoutí budete se cítit skvěle.

RYBA+PANNA

(Carol, 7. 8. 2006 14:58)

skvele si rozumime!!!!!

Mě vyšlo toto lev+pana

(Mišinka, 6. 8. 2006 16:22)

Dnešek na vás a na celé znamení Lva klade velikou zodpovědnost. Váš partner, jehož znamení Panny , je ovlivňováno nepříznivým působením Venuše, bude mít sklon k lehkovážnosti a vy musíte být tím, kdo převezme tu méně vděčnou roli a zabrání mu v tropení škod všeho druhu.

rak+panna

(verca, 5. 8. 2006 18:01)

mne vyslo rak+panna,ze se snim mam spojit hned zazijeme nevsedne chvile romantiky a vasne

vyšlo mi to dobře.

(baja, 1. 8. 2006 20:34)

Panna a panna. Napsalo mi to že jsme k sobě určení. Ale problém je v tom že já se snima nikdy neuvidím...mno i když moje teta hlídá v Německu děti od skupiny ramstein a už mám od nich všechny podpisi,tak proč bych nemohla i Tokio holteeeel! :-D kéž by

Mě vyšlo tohle,noc mooc:

(Migi, 4. 7. 2006 9:23)

Působení Marsu na vaše znamení Vah vám usnadní vážně prosazovat všechny vaše záměry. Energicky se vezměte za svá práva, bude-li to zapotřebí. Na druhou stranu se nesnažte využívat nově nabytých sil proti svému partnerovi, neboť jeho znamení Panny je dnes příliš citlivé a ránu, kterou by utržil, by v sobě nesl ještě dlouho a nikdy by vám to nezapomněl.

Miláček Tom

(Petulinka1336, 27. 6. 2006 13:01)

TO MI VYŠLA ALE BLBOST,TO JE FAKT HOVADINA!!!!

Hmmm.....

(pajamahy@seznam.cz, 14. 6. 2006 14:10)

Tak mi vyšlo,že prej Bill bude dneska skuhrat,ale že mu mám naslouchat-zajímavééééé!!!!!!